Rudl Křen 037.A
Kód: 156/JEH/NAFSouvisející produkty
Ložiska: Jehlové - běžné použití, Provedení kola: Nafukovací
Skladem
(1 ks)
| 156/JEH/NAF
2 553 Kč
/ ks
2 110 Kč
bez DPH
Ložiska: Kuličkové - časté použití, Provedení kola: Nafukovací
Do 5ti prac. dnů
| 156/KUL/NAF
Můžeme doručit do:
6.5.2026
3 037 Kč
/ ks
2 510 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Nosné části rudlu jsou vyrobeny z trubek 27 x 2,3 mm. Lopata je z plechu o síle 4 mm. Povrchová úprava je vypalovanou barvou (komaxit), odstín barvy je orientační. Oska je vyrobena z kulatiny o průměru 20 mm. Velmi oblíbený rudl pro řidiče a přímo do výroby. Speciální rudl na KEG sudy, ale i další podobné nádoby. Tento rudl se vyznačuje vysokou kvalitou zpracovaní a velkou životností.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KEG sudy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Nosnost rudlu: | 300 kg |
| Provedení kol: | Kov disk, jehlové ložisko, kuličkové ložisko |
| Průměr kola: | 300 mm |
| Typ kola: | Nafukovací |
| Typ rudlu: | Speciální, Pivo-limo, keg sudy |
| Typ rudlu: | Speciální; Pivo- limo |
| Průměr kola: | 300mm |
| Typ kola rudlu: | Nafukovací |
| Provedení kol: | Kov disk; jehlové ložisko; kuličkové ložisko |
| Rozměry rudlu: | 1300 x 500 |
| Ložná plocha: | 350 x 120 |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Nosnost rudlu: | 300 kg |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
