Rudl Křen 01.D
Kód: 69/JEHSouvisející produkty
Ložiska: Jehlové - běžné použití
Skladem
(1 ks)
| 69/JEH
4 235 Kč
2 118 Kč
/ ks
1 750 Kč
bez DPH
Ložiska: Jehlové - běžné použití, Provedení kola: Plnopryžové
Skladem
(1 ks)
| 69/JEH2
4 235 Kč
2 118 Kč
/ ks
1 750 Kč
bez DPH
Ložiska: Kuličkové - časté použití
Skladem
(1 ks)
| 69/KUL
4 598 Kč
2 602 Kč
/ ks
2 150 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Nosné části rudlu jsou vyrobeny z trubek 25 x 2 mm. Lopata je z plechu o síle 3 mm. Povrchová úprava je vypalovanou barvou (komaxit), odstín barvy je orientační. Oska je vyrobena z trubky o průměru 20 x 4 mm. Univerzální rudl je vhodný pro manipulaci ve skladech, převážení těžkých břemen, přepravek a pod.. Rudl má pevnou svařovanou konstrukci a kvalitní nafukovací bezdušová kola o průměru 260 mm. Navíc je vybaven ochrannými rukojeťmi. Tímto rudlem převezete bez potíží náklad až do hmotnosti 300 kg. Tento rudl patří do kategorie rudlů na který vyrábíme standardně lopatu 500 x 150 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Profi rudly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ rudlu: | univerzální |
| Průměr kola: | 260 mm |
| Typ kola rudlu: | Nafukovací; plnopryž |
| Provedení kol: | Kov disk; jehlové ložisko; kuličkové ložisko |
| Rozměry rudlu: | 1170 x 550 |
| Ložná plocha: | 500 X 150 |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Nosnost rudlu: | 300 kg |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
18 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
