Kolo k rudlu K 4/J 26 B
Kód: 88Související produkty
Detailní popis produktu
Kolo K 4 je nafukovací bezdušové kolo na kovovém disku. Kolo i pro profesionální použití. V disku je kvalitní jehlové ložisko. Označení na kole: 3.00-4 Max. tlak v kole 2 bary.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kola a točny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| Typ kola rudlu: | Nafukovací |
| Průměr kola: | 260 MM. |
| Provedení kola: | Nafukovací , jehlové ložisko |
| Délka náboje : | 75 mm |
| Průměr hřídele: | 20 mm |
| Označení na plášti: | 3.00-4 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
