Rudl Křen 057.A
Kód: 509/JEHSouvisející produkty
Ložiska: Jehlové - běžné použití
Na dotaz
| 509/JEH
Můžeme doručit do:
28.4.2026
3 146 Kč
3 001 Kč
/ ks
2 480 Kč
bez DPH
Ložiska: Kuličkové - časté použití
Na dotaz
| 509/KUL
Můžeme doručit do:
28.4.2026
3 388 Kč
3 340 Kč
/ ks
2 760 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Nosné části rudlu jsou vyrobeny z trubek 32 x 2 mm. Horní příčka je vytvarována do obloučku, což usnadňuje přepravu oblých břemen . Lopata je z plechu o síle 4 mm. Povrchová úprava je vypalovanou barvou (komaxit), odstín barvy je orientační. Oska je vyrobena z kulatiny o průměru 20 mm. Univerzální rudl je vhodný pro manipulaci ve skladech, převážení těžkých břemen, přepravek a pod.. Rudl má pevnou svařovanou konstrukci a kvalitní nafukovací bezdušová kola . Navíc je vybaven ochrannými rukojeťmi. Tímto rudlem převezete bez potíží náklad až do hmotnosti 350 kg. Tento rudl patří do kategorie rudlů na který vyrábíme standardně největší lopatu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Profi rudly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ ložiska: | Jehlové, Kuličkové |
| Typ rudlu: | univerzální |
| Průměr kola: | 300 mm |
| Typ kola rudlu: | Nafukovací |
| Provedení kol: | Kov disk; jehlové ložisko |
| Rozměry rudlu: | 1170 x 650 |
| Ložná plocha: | 500 x 290 |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Nosnost rudlu: | 400 kg |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
