Rudl Křen 04.E
Kód: 502Detailní popis produktu
Nosné části rudlu jsou vyrobeny z trubek 25 x 2 mm. Lopata je z plechu o síle 4 mm. Povrchová úprava je vypalovanou barvou (komaxit), odstín barvy je orientační. Oska je vyrobena z kulatiny o průměru 20 mm. Univerzální rudl je vhodný pro manipulaci ve skladech, převážení těžkých břemen, přepravek a pod.. Rudl má pevnou svařovanou konstrukci a kvalitní nafukovací bezdušová kola . Navíc je vybaven ochrannými rukojeťmi. Tímto rudlem převezete bez potíží náklad až do hmotnosti 300 kg. Tento rudl patří do kategorie rudlů na který vyrábíme standardně lopatu 450 x 290 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Profi rudly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Typ rudlu: | univerzální |
| Průměr kola: | 300 mm |
| Typ kola rudlu: | Nafukovací; |
| Provedení kol: | Kov disk; kuličkové ložisko |
| Rozměry rudlu: | 1170 x 550 |
| Ložná plocha: | 450 x 290 |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Nosnost rudlu: | 300 kg |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
