Rudl Křen 05.A
Kód: 219/JEH/NAFSouvisející produkty
Ložiska: Jehlové - běžné použití, Provedení kola: Nafukovací
Skladem
(1 ks)
| 219/JEH/NAF
2 335 Kč
/ ks
1 930 Kč
bez DPH
Ložiska: Kuličkové - časté použití, Provedení kola: Nafukovací
Do 5ti prac. dnů
| 219/KUL/NAF
Můžeme doručit do:
7.5.2026
2 747 Kč
/ ks
2 270 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Nosné části rudlu jsou vyrobeny z trubek 25 x 2 mm. Lopata je z plechu o síle 4 mm. Povrchová úprava je vypalovanou barvou (komaxit), odstín barvy je orientační. Oska je vyrobena z kulatiny o průměru 20 mm. Univerzální rudl je vhodný pro manipulaci ve skladech, převážení těžkých břemen, přepravek a pod.. Rudl má pevnou svařovanou konstrukci a kvalitní velké nafukovací kola . Navíc je vybaven ochrannými rukojeťmi. Tímto rudlem převezete bez potíží náklad až do hmotnosti 350 kg. Tento rudl patří do kategorie rudlů na který vyrábíme standardně lopatu 500 x 150 mm. Označení kola na plášti 3,5-6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Profi rudly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ rudlu: | univerzální |
| Průměr kola: | 330 mm |
| Typ kola rudlu: | Nafukovací; |
| Provedení kol: | Kov disk; jehlové ložisko; kuličkové ložisko |
| Rozměry rudlu: | 1170 x 550 |
| Ložná plocha: | 500 x 150 |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Nosnost rudlu: | 350 kg |
| Tlak v pneu: | 1,5 baru |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
