Rudl Křen 041.A
Kód: 429/JEH/NAFSouvisející produkty
Ložiska: Jehlové - běžné použití, Provedení kola: Nafukovací
Skladem
(1 ks)
| 429/JEH/NAF
2 880 Kč
/ ks
2 380 Kč
bez DPH
Ložiska: Kuličkové - časté použití, Provedení kola: Nafukovací
Skladem
(1 ks)
| 429/KUL/NAF
3 170 Kč
/ ks
2 620 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Nosné části rudlu jsou vyrobeny z trubek 32 x 2 mm. Lopata je z plechu o síle 3 mm. Povrchová úprava je vypalovanou barvou (komaxit), odstín barvy je orientační. Oska je vyrobena z trubky o průměru 20 x 4 mm. Kombinovaný rudl který se dá použít jako standardní rudl nebo se dá jednoduše přestavit na plošinový vozík. Ložná plocha vozíku je 90 x 35 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Univerzální rudly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ rudlu: | Univerzální Speciální; |
| Průměr kola: | 260mm; 100mm |
| Typ kola rudlu: | Nafukovací |
| Provedení kol: | Nafukovací kov disk jehlové ložisko |
| Rozměry rudlu: | 1205 x 525 x 1060 |
| Ložná plocha: | 35 x 155 ; 93 x 35 |
| Nosnost rudlu: | 250 kg |
| Délka plochy: | 93 cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
